Jak przygotować się do sesji floatingu?

Na każdą sesję trzeba umówić się wcześniej - telefonicznie, mail'owo lub osobiście.


Przed pierwszą sesją zapraszamy 10 min przed czasem, żebyśmy mogli zaprezentować nasze pokoje kąpielowe i przybliżyć szczegóły przebiegu sesji.


Do nas nie trzeba zabierać ręcznika, klapek, szamponu, suszarki itd. wszystko czeka na miejscu.


W naszych float room'ach zapewniamy całkowitą prywatność, więc i strój kąpielowy nie jest konieczny, tym bardziej, że w trakcie sesji, po pewnym czasie, zaczyna on zwyczajnie przeszkadzać.


Jedyne co warto zabrać to szczotka lub grzebień.

 

Aby zwiększyć szansę na udaną sesję...

  • nie najadaj się na godzinę przed sesją – dryfowanie na wodzie tuż po jedzeniu może skończyć się nieprzyjemnymi mdłościami,
  • nie pij kawy lub innych energetyków - sztucznie pobudzony organizm trudniej wyciszyć,
  • lepiej powstrzymaj się od golenia i depilacji przynajmniej 24 godz. przed sesją - podrażniona skóra w kontakcie z solanką daje dość nieprzyjemne odczucia (w skrócie: szczypie i piecze... mocno szczypie i piecze),
  • nie nastawiaj się na określone doznania, więcej pozytywnych efektów zauważają ci, którzy nie mają konkretnych oczekiwań przed pierwszym floatingiem.

 

Na koniec kilka ważnych uwag:

  1. Osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie wpuszczamy.
  2. W kabinie nie pozwalamy kłaść się na brzuchu i nurkować, bo może to spowodować zachłyśnięcie się słoną wodą lub inne nieprzyjemne/niebezpieczne konsekwencje.
  3. Nie radzimy załatwiać potrzeb fizjologicznych w kabinie. Będzie widać. Woda zabarwi się na różowo ZmieszanyMrugnięcie, a klient zostanie obciążony kosztami wymiany solanki (...znacznymi kosztami).
  4. W pomieszczeniu z kabiną nie używamy perfum, lakieru do włosów i innych środków zapachowych, żeby nie popsuć floatingu tym, którzy przyjdą po nas.